mevsworld
všechny články si dělám sama, kopírovat se zdrojem a dát vědět (c) jak ne, najdu si vás :)

Září 2009

[26th September 2009]

26. září 2009 v 20:28 | AddieMystery キラ |  = já & moje kecy
HELLO!
Všimla jsem si, že docela dost lidí se shání... Ano, jsem ráda že je tu někdo komu chybím :)

Ale...!
Chci jen aby jste pochopili, že blog už dále není jediná věc, na které závisím... Prostě už na něj nemám vůbec čas abych pravdu řekla. Nebudu ho rušit, to neudělám. Možná se jindy objeví jiný blog na kterým si budu hezky psát :) jdu zrušit třetinu blogů, které jsem založila....
Dále, někomu by se taky nemuselo líbit, že už nezávisím na jedné kapele ale prostě... lidi se mění. Pořád jsem to já, jenom můj úhel pohledu (nejenom na hudbu) se trochu změnil :)
Spřátelené nebudu žádat aby si mě nechali, je to na nich, kdo si mě smaže a kdo už nechce dále spřátelovat. JE TO NA VÁS! Ale prosím, alespoň pak dejte vědět, dík :)
Protože jak jsem si všimla mám tu náběhy na 2 zrušené spřáteláky. Vím, že jsem prostě nechodila na blog a přes měsíc to tady stojí. Nehodlám to měnit, mám na to své důvody a taky důvody, které jsem uvedla. Je mi líto. Ale doufala jsem, že SNAD pochopíte, že když tady NEJSEM a blog stojí, t.j. nepřibývají články, je automaticky pozastaven.

Co se týče případného nového blogu, nebojte se, dám včas vědět všem mým blogovým miláčkům (SBčka a hlavně těm, které mi opravdu přirostli k srdci, oni vĚdí které to jsou) a doufám, že ony na mě nezapomněli :)

TAK SE LOUČÍM na dobu NEURČITOU! Zdravím :)

http://i101.photobucket.com/albums/m80/shauncapuy/Deadendcrop.jpg