mevsworld
všechny články si dělám sama, kopírovat se zdrojem a dát vědět (c) jak ne, najdu si vás :)

[real??? or not???]

[psycho] Byberry Mental Asylum

15. listopadu 2010 v 17:29 | andy
Jak jsem tady, myslím včera, vzpomínala léčebny a psychiatrie - máme dělat SOČku - středoškolská odborní činnost - a neumím se rozhodnout, možná bych i mohla psát o těch léčebnách hm? Resocializačních zařízeních - tam bych měla i rozhovor s jedním "pacientem" to by bylo +, ale.. není to divné? Psát o TOMHLE?
Anyway, odbočila jsem od tématu. Brouzdala jsem po netu, jelikož mě tyhle věci baví a narazila jsem na článek z Byberry Mental Asylum, Philadelphia. Je to dost nechutné, ale přesto něčím zajímavé. Počtěte si pokud máte zájem :)

Z angličtiny jsem to překládala sama, takže kdo hodlá kopírovat ať aspoň dá vědět.

http://www.luuux.com/sites/default/files/imagecache/post_large_image/bookmarklet_uploaded/DSCF93711.jpg

[záhada] Area 51 [skutečnost nebo výmysl?]

13. prosince 2008 v 11:27 | addiex [in the RIOT]
tak addi zas moc přemýšlí :) dneska ve škole mi kluci nasadili brouka do hlavy s touhle E 51-čkou, přiznám se, ty fotky jsou dost...... důvěryhodné xD ae nwm dneska lidi ze všeho dělají fake, i když kdo ví co Area 51 ve skutečnosti skrývá kromě zkušební a výskumní oblasti..

zdroj: here

kdo to dočte celé jako já - aplaus xD

AREA 51

Oficiální mapa končí 190 km severozápadně od Las Vegas v Nevadské poušti, zde se nachází tajné testovací území zvané též AREA 51, která se svojí rozlohou blíží k rozloze Švýcarska. Vstup do této oblasti je zakázaný a vzdušný prostor nad ní patří k nejvíce střeženým ve Spojených státech. Řeč je o území leteckých sil Nellis a základně jederných zkoušek častěji známých jako oblast 51.

Oblast 51 byla založena v roce 1957 a plnila funkci jaderné základny, ve které letecká továrna Lockheed zdokonalovala výzvědná letadla pro potřeby CIA. Dodnes se tu testují nejnovější americké zbraně, mezi jinými tu probíhaly zkoušky s bombardérem Stealth. Oblast 51 byla vždy obestřena tajemstvím. Americké letecké síly potvrdily její existenci teprve v roce 1994.

Satanské devatero

27. srpna 2008 v 0:12 | addiea x the RIOT
"ukradeno" od SBška *laaaf* Sam Darkness, když já si nemůžu pomoct, mám vždy dost záživné a inspirující články =)
Satanská Bible od LaVeye
1. Satan znamená ukájení choutek, nikoli odříkání!
2. Satan znamená živoucí existenci, nikoli vymyšlené spirituální báchorky!
3. Satan znamená neposkvrněnou moudrost, nikoli pokrytecký sebeklam!

zjevení živých a mrtvých

1. července 2008 v 15:07 | addiea *the RIOT*
fuu dá práce přepsat to =D
Generál Sabine, guvernér Gibraltáru v rocích 1730-1739, pevně věřil, že některé zjevení jssou skutečné. K tomuhle přesvědčení, opsanému v časopise Gentelman´s Magazíne roku 1783, ho přivedla osobní zkušenost. V boji utrpěl vážné zranění, Jednou v noci, zatím co se zotavoval, ležel s otevřenýma očima na lůžku při světle svíčky. Najednou se rozhrnul závěs a generál celkem jasně viděl při své posteli stát milovanou ženu o které byl přesvědčen, že je doma v Anglii. Nedlouho přišla zpráva, že generálová žena právě v tu noc, když ji viděl při svm lůžku, zemřela.

Drákulovo dědictví

30. června 2008 v 11:01 | addiea *the RIOT*
Umírají, ale znovu a znovu ožívají - krvelační upíři jsou legendami historie i filmu.
V roku 1732 se vojenský lékař Johannes Fluckinger vydal do dědiny Medvedža (na území bývalé Jihoslávie), aby tam ověřil zprávy o úmrtích, které prý měli na svědomí upíři.

Smlouva s ďáblem

29. června 2008 v 20:15 | addiea *the riot*
docela zajímavý článek =)
V den své smrti přednesl doktor Johann Faust studentům na univerzitě v Německém Wittenbergu neobyčejné oznámení. Vyhlásil, že před moha lety prodal své tělo i duši ďáblovi. Teď se blíží hodina, kdy má přijít k naplnění smlouvy. V tu noc nechali sice studenti svého učitele o samotě, ale nemohli spát a s hrůzou poslouchali, co se bude dít. Nakonec se rozletěli dveře a jejich učitele řval zastřeným hlasem: "Vražda! Vražda!" Pak všechno utichlo. Na svítaní studenti našli podlahu a stěny postříkané krví a mozkem. Na dvoře leželi na kopě koňského hnoje znetvořené zbytky Faustova těla.

záhada stigmat

29. června 2008 v 19:52 | addiea *the riot*
docela zajímavý článek, jenom nechápu proč křesťané (ok rouhám se a co, prostě mám potřebu vyjádřit svůj názor, bez ohledu na to že SEM křesťan) uznávají Krista, když podle tamté jedné když se jí zjevil, ucítila bolest a začala jí téct krev, tak proč musí kvůli víře někdo trpět když "tamten nahoře" chce pro nás "jen to nejlepší"??? a neleze mi to do hlavy..
Hluboce věřící křesťané občas trpí nevysvětlitelnými ranami, které připomínají Kristovy rány na kříži.
Tomáš z Celana ve svém opise svatého Františka po tem, co měl 14. září 1224 vidění šestice serafínů, mluví: "Jeho dlaně a chodidla jako by byli uprostřed přebodnuté hřebíky. Jejich hlavičky byli vidět na vnitřní straně rukou a horní straně nohou." Rány vznikli náhle a svatého Františka podél zůstávajících dvou roků života již neopustili.

Kdo jsou padlí andělé??

20. června 2008 v 18:58 | addiea *the riot*
Písmo jasně ukazuje souvislost mezi viditelným a neviditelným světem, službu Božích andělů a působení zlých duchovních bytostí, které je nerozlučně spjato s dějinami lidstva. Lidé projevují stále větší sklon pochybovat o existenci zlých duchovních bytostí a Boží anděly vysílané "k službě tìm, kdo mají dojít spasení" (Žd 1,14) považují mnozí za duchy zemřelých. Písmo však učí, že existují dobří i zlí andělé. Podává také nezvratné důkazy o tom, že andělé nejsou bezhmotní duchové mrtvých lidí.

Codex Gigas

19. června 2008 v 14:28 | addiea *the riot*
Codex gigas neboli Ďáblova Bible je středověký rukopis uložený v Národní (Královské) knihovně ve Stockholmu, který proslul ze dvou důvodů. Zaprvé je pokládán za největší zachovalý evropský rukopis. (Codex gigas znamená "obrovská kniha".) Zadruhé obsahuje velký celostránkový portrét ďábla. (Což vysvětluje druhý název rukopisu.) Tato internetová stránka obsahuje digitalizovanou verzi všech stránek rukopisu spolu s komentářem o jeho historii, textech, písmu, iniciálách a iluminaci.
Rukopis vznikl v Čechách (součást dnešní České republiky) někdy v letech 1200 až 1230. Je pozoruhodné, že prakticky celý rukopis (písmo, iniciály a iluminace) je podle všeho dílem jediného člověka, který zřejmě pracoval v benediktinském klášteře.

černá magie...

14. června 2008 v 13:00 | addiea *the riot*
je to ale hodne dlouhý, ale přesto hodně zajímavý =)
Magie černá, božská, nadpřirozená, bílá, Démon Belial, černomagický akt a pozice černokněžníka. Jaké jsou historické pohledy na magii. Co je to donucení pekla?

démoni... = bytosti???

14. června 2008 v 12:00 | addiea *the riot*
lofiici, mě to bawí, číst o těhle "blbostech", hodně mě to zajímá =)
"Je jisté, že existují vyšší, dokonalejší duchové bytosti. Mimo bytosto dobré jsou duchové bytosti zlé, s jejichž projevy se můžeme setkat.

Duchové zlí, démoni, jsou dokonalejší než lidé [a zatracené lidské duše]. Vynikají nad ně moudrostí a duševní silou, nepodléhající zákonu tíže, hladu apod. Démoni jsou čiří duchové, úplně duchové podstaty o sobě samotné, mají život od hmoty úplně neodvislý. Naše duše je také duchovní podstata, ale neúplná. Je stvořena k tomu, aby oživujíc tělo, tvořila s ním úplnou lidskou podstatu.

SVĚT DUCHŮ pt. II.

14. června 2008 v 0:48 | addiea *the riot*
a part II.
Pokud k nám přijde duch, jak můžeme poznat, je-li to duch dobrý, či zlý?
- Když se k vám přiblíží dobří duchové, vždy budete cítit vůni květiny. I když v pokoji žádná květina nebude, ucítíte její vůni nebo vůni kadidla a získáte radost. Ale když se k vám přiblíží zlí duchové, v místnosti i ve svém těle vždy pocítíte strach a úzkost nebo neklid. Těsně předtím, než jste přišli, jste mohli být velice čistí, ale zlí duchové učiní vaši mysl nečistou.

SVĚT DUCHŮ pt. I.

14. června 2008 v 0:48 | addiea *the riot*
sorry lidišky když mě to děsně moc zajímá =))
Co jsou to duchové nebo vitální bytosti?
- většinou sou to neuspokojené vitální bytosti. Ty spokojené takové věci nedělají. Proto lidé v Indii dodržují několik rituálů když někdo zemře. Ve skutečnosti zemřelého jeden měsíc krmí. Když někdo zemře, po celý měsíc kladou před jeho dům všemožné druhy jídla, protože věří, že člověk, který zemřel, má ještě hlad. I my sme pro našeho otce a matku připravovali jídlo. Často přišel pes a jídlo snědl; někdy nás to rozzlobilo.
Ale vesnický brahmín nám dal dobrou radu. Řekl nám: "Váš otec na sebe vzal podobu psa a ten pes teď jí toto jídlo." Díval jsem se na psa alespoň šestkrát nebo sedmkrát se slzami v očích a myslel si přitom: "Ach, můj otec jí." Pes jedl a já jsem se na něj díval s takovým pohnutím, protože nám brahmín řekl, že jedl za našeho otce. Takové vesnické pověry! Viděl jsem to na vlastní oči. Když můj otec a matka zemřeli, měsíc jsme dodržovali tento rituál, a potom jsme věřili, že už nejsou hladoví.

coe?? na slovensku?? si děláte prdel ne??

13. června 2008 v 17:43 | addiea *the riot*
asi nezaspím =D
majiteli blogu ze kterýho sem to okopčila se moc omlouvám, ale zapomněla sem si to zapsat, kdyby se tu objevil, ať prosim nechá kontakt já tam zdroj připíšu moc ráda =))
Asi nejznámější případy výskytu poltergeista na Slovensku...

duch ve výtahu?? ...

13. června 2008 v 17:39 | addiea *the riot*
všimli ste si že mám nějakou "mysteriózní" náladu?? =D
Stalo se to v Singapuru v jednom ze zdejších mrakodrapů prošpikovaných kancelářemi. Bezpečnostní kamery zachytily cestu dvou mužů budovou.
Do zjevně prázdného výtahu nastoupí sami - a když vystupují, za zády jednoho z nich se náhle objeví přízračná babička.

Je to duch nebo si někdo pohrál se záběry bezpečnostních kamer? Šourající se stařenky obvykle v hypermoderních kancelářských budovách běžně neoperují.
Video je každopádně populární, a tak pátrají novináři i lovci záhad. A renomované firmy se dušují, že se případ určitě neodehrál u nich. Třeba by jim přízrak zkazil byznys.
a video je ZDE a musim říct že i když si myslím že to je falešný, mi naskočila husí kůže =D

černá mše...??

13. června 2008 v 17:32 | addiea *the riot*
se rouhám... =I
i o drakulovi - zdroj
Jelikož je Černá Mše v podstatě kultem Satana, musí být ti, kdo ji praktikují, věřícími. Kult Satana je "parodií" kultu křesťanského, a tak je Černá Mše charakteristická zvrácením křesťanských obřadů. Tyto pradávné rituály byly s největší pravděpodobností praktikovány již zhruba od 10. století - když přicházely epidemie moru a lidé se marně obraceli k Bohu, začali hledat útěchu někde jinde - u Satana.

Dracula...

13. června 2008 v 17:30 | addiea *the riot*
možná věřím že něco takového existuje =))
To, že upír přestal být jen mytologickým pojmem, oživlou mrtvolou a stal se zjevně lidskou bytostí, je velkou zásluhou Brama Stokera, autora románu "Dracula". Ten se při literárním ztvárnění mrtvého hraběte inspiroval historickou osobností z 15. století - knížetem Vladem V., který panoval ve Valašsku, nynější součásti Rumunska, sousedící s tradiční baštou upírů - Transylvánií.

Nessie ...???

13. června 2008 v 17:27 | addiea *the riot*
legenda...???
Jak vznikla legenda o lochnesce
Jezero Lochness se nachází asi 800 kilometrů od Londýna, ve skotském hrabství Inverness. Celý tanec kolem jezerní příšery nastal v roce 1934, kdy uznávaný londýnský chirurg Robert Wilson projížděl v autě se svou přítelkyní kolem jezera Loch-Ness. Oba samozřejmě slyšeli o tom, že před rokem tu manželé Spiceovi svým autem málem vrazili do podivné obludy plazící se přes cestu, ale doktor Wilson nevěřil, že by zrovna on měl to štěstí a zažil něco podobného. Vtom ale jeho přítelkyně s výkřikem překvapeně ukázala na jezero. Na hladině se něco pohybovalo a zanechávalo to za sebou zčeřenou brázdu. Z vody vyčníval dlouhý krk a jeho výška dokazovala, že se jedná o velkého tvora. Doktor Wilson okamžitě zastavil a protože měl sebou fotoaparát, tvora vyfotil. Tak vznikl snímek, který proletěl celým světem a nastartoval pátrání podvodníků, amatérských pátračů i uznávaných vědců po podivném jezerním tvoru. Při průzkumech dna jezera už si odborníci ověřili, že je v něm spousta jeskyní a skrytých puklin, dokonce nevylučují spojení s mořem. Tam někde v hlubinách by se tedy Nessie měla skrývat.

[pátek 13. - neštěstí??? ... ]

13. června 2008 v 17:21 | addiea *the riot*
sem i vzpomněla když sme ve škole psali slohovku (mělis me si vymyslet nějaký příběh) na tému co se nám stalo v pátek 13. => ach kde je ta šestá třída =D
Pátek třináctého je v mnoha zemích světa považován za nešťastný, smolný, černý nebo dokonce katastrofální den. Prostě den, kdy od rána do večera se člověk musí neustále otáčet přes rameno a zároveň se pozorně dívat na cestu, aby se mu něco nestalo. Zkrátka, je nebezpečné jen vystrčit nos zpod peřiny.
STOP!

to je moc tohle...

16. května 2008 v 22:00 | addiea
ty děcka už fakt newí co by dělali...

Chlapci sa "hrali" na porno, znásilnili desaťročnú

16. mája 2008 16:10
Francúzsky súd vyšetruje dvoch mladistvých pre znásilnenie. Jedenásťročný chlapec so svojím o rok starším komplicom pred týždňom údajne znásilnili desaťročnú sestru staršieho z dvojice. Informovala o tom rozhlasová stanica France Info.
Podľa prvých vyšetrovaní boli všetci traja sami doma a pozerali pornofilm. Mladíci sa rozhodli napodobniť scény s dievčaťom a nahrať ich do mobilu. Snímky potom ukazovali deťom v škole, až kým ich náhodne neuvideli policajti.

Obidvaja chlapci boli len nedávno umiestnení do hosťovských rodín. Pretože nemajú ešte 13 rokov, nemôžu byť súdne stíhaní.
debilní ... nemyslíte?? ...
 
 

Reklama